2022 жылдың 18 мамырында «Құқықтық пәндер» апталығы және «Білім берудегі АКТ» үйірмесінің жұмысы шеңберінде колледж оқытушыларына арналған «LearningApps.org конструктор көмегімен интерактивті тапсырмаларды әзірлеу» атты оқыту практикумы өтті.
Сабақ барысында қатысушыларға «Жұпты табу», «Жіктеу», «Бос сөздеді толтыру», «Әріптерден сөздер құрастыру», «Кроссворд», «Сөздерді табу», «Кім миллионер болғысы келеді» интерактивті тапсырмаларын құру технологиясымен танысу ұсынылды.
Практикумның мақсаты – колледж оқытушыларын интерактивті сервиспен жұмыс істеуге таныстыру және алған білімдерді күнделікті сабақтарда қолдану.
Оқытушыларды оқытуды құқықтық пәндер циклдік комиссиясының оқытушысы Р. И. Жалмағамбетов жүзеге асырды.
Оқыту әдістемесінің мысалдарымен әртүрлі тапсырмаларды құрастыру мүмкіндігі ұсынылды. Оқытушыларға интерактивті сервистің мүмкіндіктері көрсетілді